Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Wuhan Penta Chutian Laser Equipment Co., Ltd.
Dom

Wuhan Penta Chutian Laser Equipment Co., Ltd.

Chiny Wuhan Penta Chutian Laser Equipment Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Wuhan Penta Chutian Laser Equipment Co., Ltd. Certyfikaty
Im Online Czat teraz

Wuhan Penta Chutian Laser Equipment Co., Ltd.

Wuhan Penta Chutian Laser Equipment Co., Ltd.
<-Video Images->
Szczegóły firmy:
Rodzaj działalności : Producent
Rynek Główny : Na calym swiecie
marki : LASER PENTA
Ilość pracowników : 300~500
Rok założenia : 2007
pc Export : 70% - 80%
Wprowadzenie
Historia
Usługa
Nasz zespół
O NAS

Penta Laser (Wenzhou) Co., Ltd jest spółką joint venture grupy Italy EL.EN i grupy laserów chutian, Penta Laser specjalizuje się w badaniach i rozwoju wysoko wydajnych laserowych urządzeń do cięcia i spawania. Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu w systemie laserowym od El.En Group Italy, Penta Laser ma podstawowe technologie zarówno w produkcji zaawansowanych źródeł laserowych dużej mocy, jak i integracji maszyn CNC z wysoką kompatybilnością. Wszystkie prace projektowe, produkcja i kontrola jakości są ściśle zgodne z normami europejskimi, ponieważ końcowa integracja odbywa się w Chinach w ramach testów jakości przeprowadzanych przez włoskich inżynierów.

EL.EN. GRUPA

1981: Fundacja El.En., akronim Electronic Engineering.

1983: Opracowanie pierwszych źródeł lasera CO2 do zastosowań medycznych, a także przełączanie zasilaczy do laserów.

1992: Założenie Cutlite Penta Srl, do produkcji przemysłowych systemów cięcia i znakowania wyposażonych w źródła laserowe średniej i wysokiej mocy opracowane i wyprodukowane przez El.En.

2000: El.En. SpA jest notowana na włoskim nowym rynku w Mediolanie.

2002: El.En. poprawia jego maksymalną moc lasera dzięki uruchomieniu lasera CO2 o mocy 6kW do cięcia metalu i spawania.

2003: Przejęcie firmy Lasercut, amerykańskiej firmy zajmującej się cięciem metali i produkcją systemów laserowych.

2010: El.En. SpA ma ponad 20 oddziałów na globalnym rynku, a roczna sprzedaż przekracza 300 milionów euro

Chutian Laser Group

Chutian laser group założona w 1985 roku, która jest największym chińskim producentem produktów laserowych z najbardziej kompletnymi kategoriami produktów i najbardziej kompletną siecią sprzedaży. Jest to podstawowe przedsięwzięcie "doliny optycznej Wuhan - Chiny" i lidera chińskiego przemysłu laserowego.

1985 Założona w dolinie optycznej Wuhan;

1986 Opracowanie pierwszego urządzenia laserowego do spawania stymulatorów

1988 Opracowano pierwszą w Chinach spawarkę laserową;

2006 Założony Penta Chutian Laser (Wuhan) Co., Ltd. Joint Venture z włoską grupą ELEN, specjalizującą się w produkcji laserowych maszyn do cięcia dużej mocy.

2008 Maszyna do cięcia wysokiej mocy Penta Chutian używana w projektach "shenzhou 7" i "shenzhou 8", która stała się dużym dostawcą rakiet nośnych w Chinach.

2012 Utworzono Penta Laser (Wenzhou) Co., Ltd., która przynosi przez samorząd lokalny

2018 Roczna sprzedaż Penta Laser wynosi około 15 miliardów USD

Firma Pena Laser (Wenzhou) Co., Ltd została wprowadzona do miasta Wenzhou przez rząd jako ważny projekt przemysłowy o łącznej wartości 500 milionów RMB, a roczna zdolność produkcyjna wynosi do 3 miliardów RMB. Penta Laser (Wenzhou) Co., Ltd jest największą bazą produkcyjną sprzętu przetwórczego w prowincji Zhejiang i wschodnich Chinach oraz największym eksporterem maszyn do cięcia laserowego o dużej mocy w Chinach.

Penta Laser wprowadza zaawansowaną włoską technologię aplikacji laserowej i wykorzystuje kluczowe części znanych międzynarodowych marek. Ściśle przestrzegane normy europejskie, produkty Penta są znane ze stabilności, niezawodności i szybkiego reagowania. Posiadamy centra usług i szkolenia w 35 dużych chińskich miastach i ponad 10 krajach na całym świecie.

Filozofia Penta Laser ma być ekspertem od zastosowań laserowych i tworzyć wartość dla klientów, a także rozwijać wiele zaawansowanych urządzeń do obróbki laserowej. Na początku 2018 roku z powodzeniem opracowaliśmy pierwszą maszynę do cięcia laserem światłowodowym o dużej mocy 15000 W w Chinach, jednocześnie inteligentną maszynę do cięcia rur R & D, robot laserową 3D, automatyczny załadunek i rozładunek. Te zaawansowane urządzenia do obróbki laserowej są szeroko stosowane w obróbce blacharskiej, obróbce skrawaniem, samochodach, lokomotywach, budowie statków, lotnictwie, znakowaniu skór i tak dalej. Realizuj duże ilości sprzedaży w 16 krajach i obszarach w Europie, Ameryce i Azji. Spodziewamy się stworzyć rewolucję w zastosowaniach laserowych w erze inteligentnego wytwarzania.

Szczegóły kontaktu
Wuhan Penta Chutian Laser Equipment Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mrs. Nicole

Tel: 0086-27-87136331

Faks: 86-27-81736150

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)