Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Wuhan Penta Chutian Laser Equipment Co., Ltd.
Dom ProduktyMaszyna do cięcia laserem światłowodowym

3D robot przemysłowy laser Spawanie laserowa maszyna do cięcia blachy

3D robot przemysłowy laser Spawanie laserowa maszyna do cięcia blachy

3D Industrial Robot Laser Welding Laser Cutting Machine For Metal Sheet
3D Industrial Robot Laser Welding Laser Cutting Machine For Metal Sheet 3D Industrial Robot Laser Welding Laser Cutting Machine For Metal Sheet 3D Industrial Robot Laser Welding Laser Cutting Machine For Metal Sheet

Duży Obraz :  3D robot przemysłowy laser Spawanie laserowa maszyna do cięcia blachy

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Penta Laser
Numer modelu: Robot-Cut
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Standardowy drewniany pakiet do transportu morskiego
Czas dostawy: 50 dni po otrzymaniu płatności
Możliwość Supply: 2000 zestawów rocznie
Szczegółowy opis produktu
Źródło laserowe: Laser światłowodowy Chłodzenie: Wody
Moc: 0,5KW-3KW Opcjonalnie Robot: STAUBLI / KUKA Importowane
Cięcie głowicy: Precitec / Lasermech Importowana α, β oś opcjonalna Zakres cięcia: dostosować
High Light:

laser beam cutting machine

,

fiber optic laser cutting machine

3D robot przemysłowy laser Spawanie laserowa maszyna do cięcia blachy

Penta 3D Robot Cut jest modułowa, z dużą elastycznością do cięcia złożonych części geometrycznych w partii, która wymaga wysokiej jakości cięcia i wysokiej spójności; jest zaprojektowany zgodnie z normami europejskimi i zintegrowany z oprzyrządowaniem, obudową zabezpieczającą wiązkę optyczną i urządzeniem ssącym itp.

Opcjonalny system czujników (do śledzenia szwów i czujnika procesu) jest dostępny, aby zagwarantować niezawodność i spójność online.

Podanie

Szeroko stosowane w przemyśle motoryzacyjnym, przemyśle AGD , obróbce blach, lotnictwie, przemyśle lotniczym, elektronice, produkcji tuby, samochodach, sprzęcie kuchennym, upominkach rzemieślniczych, obróbce narzędzi, dekoracji, reklamie i innych gałęziach przemysłu.

Korzyść

Zaawansowany system oprogramowania

Zaawansowany system sprzętowy

Profesjonalny system sterowania CNC

Wysokosprawne serwosilniki

Projektowanie i produkcja wysoko precyzyjnych obrabiarek

Nasze usługi

Z ponad 30-letnim doświadczeniem w systemie laserowym od El.En Group Italy, Penta
Chutian ma podstawowe technologie zarówno w produkcji zaawansowanego lasera wysokiej mocy
integracja maszyn ze źródłami i maszynami CNC z wysoką kompatybilnością. Cała konstrukcja, rozwój, produkcja i kontrola jakości ściśle przestrzegają norm europejskich, ponieważ ostateczna integracja jest
wykonane w Chinach w ramach testów jakości przeprowadzonych przez włoskich inżynierów.

Trening

Szkolenie wstępne: Penta Chutian-El.En zapewni do pięciu (5) dni szkolenia w zakresie obsługi maszyn i zaawansowanych szkoleń z obsługi oprogramowania. Zostanie to zrobione w fabryce Penta Chutian w Wuhan w Chinach przed wysyłką systemu. Koszty życia i podróży nie są wliczone w cenę.

Szkolenie na miejscu : sprzedawca zapewni do 1 tygodnia szkolenia na temat obsługi maszyny, konserwacji, działania lasera, parametrów cięcia, edycji grafiki, wspólnego rozwiązywania problemów itp. Szkolenie na miejscu obejmuje do 1 tygodnia technika jednego sprzedawcy na stronie nabywcy wizy, bilet międzynarodowy, posiłki i koszty utrzymania pokrywa kupujący.

Gwarancja

Penta Chutian , gwarantuje pierwotnemu nabywcy systemu, że będzie wolny od wad w następujący sposób

· Mechanizmy napędowe · Silniki i Mag Tracks
· Łożyska · Way Strips
· Podstawowa integralność strukturalna pozycjonera · Inne układy mechaniczne
· Laser · Systemy elektryczne / elektroniczne

Oprogramowanie Europe CAD / CAM

Pakiet oprogramowania Nesting obejmuje standardową licencję CAD 2D oraz zaawansowane funkcje cięcia metalu, takie jak automatyczne tworzenie gniazd, wstępne przebijanie. Konwertuje standardowe pliki DWG i DXF do pliku PLUS ISO.

Instalacja

Dostawca powinien dostarczyć planowi demandera plan rozmieszczenia instalacji (w tym wymagania dla budownictwa, wody, elektryczności, poziomu wykorzystania gazu i rurociągów). W ciągu 15 dni od daty podpisania umowy handlowej.

Instalacja powinna być przeprowadzona w fabryce użytkownika, a użytkownik musi przygotować dostateczne pomieszczenie, zasilanie, system wentylacyjny i sprzęt do instalacji. Instalacja zostanie przejęta przez bardzo dobrze wyszkolonego inżyniera dostawcy. Dostawca jest odpowiedzialny za instalację sprzętu (w tym instalację odpowietrznika) i testowanie. Użytkownik powinien zadbać o układ, rurę wodną, ​​rurę gazową, kable elektryczne do instalacji i powinien w pełni współpracować z naszymi inżynierami, praca przy podłączaniu wszystkich przewodów i kabli jest pokryta przez naszego inżyniera.

Instalacja obejmuje do 8-10 dni 2 techników Penta Chutian na stronie nabywcy, wiza, bilet międzynarodowy, posiłki i koszty utrzymania pokrywa kupujący.

Obsługa posprzedażna

· W okresie gwarancyjnym, jeśli na sprzęcie wystąpi jakakolwiek wada jakościowa, kupujący powinien udzielić odpowiedzi i przekazać instrukcje dotyczące konserwacji za pośrednictwem telefonu lub przeprowadzić serwis wzrokowy. Jeśli chodzi o służbę wzrokową, usługi obserwacyjne wymagają, aby technicy sprzedawcy pozostawali na miejscu nabywcy, dlatego wiza, bilet międzynarodowy, posiłki i koszty utrzymania pokrywa kupujący.

· W okresie gwarancyjnym sprzedawca będzie odpowiedzialny za wszelkie szkody spowodowane przez problem jakości sprzętu przez wymianę części i serwis.

· Po wygaśnięciu okresu gwarancyjnego, dobrze przeszkolony inżynier serwisu sprzedającego świadczy usługę telefoniczną lub prowadzi służbę wzrokową. Jeśli wymagana jest wymiana komponentów, sprzedawca obciąży kupującego za wymienione komponenty godziwą ceną rynkową; a kupujący ponosi odpowiedzialność za wszelkie możliwe wydatki inżyniera serwisu sprzedającego, takie jak wizy, bilet międzynarodowy, posiłki i koszty utrzymania.

Szczegóły kontaktu
Wuhan Penta Chutian Laser Equipment Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Yang

Tel: +8615972145556

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)